28 czerwiec
2018

Dzienny Dom Pobytu (DDP) w Inowrocławiu działający przy Centrum Medycznym SIR MED sp. zo. o. oferuje 10 miejsc pobytu dla osób niesamodzielnych i niepełnosprawnych.

Dzienny Dom Pobytu (DDP) w Inowrocławiu działający przy Centrum Medycznym SIR MED sp. zo. o. oferuje 10 miejsc pobytu dla osób niesamodzielnych i niepełnosprawnych.

DDP to placówka, która podopiecznym zapewnia pokój dzienny do zajęć wyposażony w: niezbędny sprzęt relaksacyjny oraz do prowadzenia zajęć specjalistycznych, a także w prasę, książki i audiotekę, salę wyposażoną w sprzęt rehabilitacyjny, 2 pokoje do odpoczynku z łóżkami rehabilitacyjnymi, sanitariat dostosowane do osób niepełnosprawych, aneks kuchenny. Budynek, w którym mieści się DDP jest dostępny dla osób niepełnosprawnych i mających trudności w poruszaniu się.

Osoba zgłoszona do DDP może przebywać w placówce w dniach roboczych  przez 8 godzin tj. od. godz. 8.00 do godz. 16.00. Oferujemy całe spectrum wsparcia podstawowego , na które składa się:

1. Wyżywienie (śniadanie, obiad dwudaniowy z podwieczorkiem); menu opracowane przez dietetyka, uwzględniające indywidualne schorzenia i potrzeby każdego uczestnika

2. Wsparcie ekspertów i specjalistów posiadających niezbędne doświadczenie, m.in.: psychologa terapeuty zajęciowego, fizjoterapeuty, opiekunów. 3. Podstawową opiekę pielęgniarską.

4. Indywidualne wsparcie dla uczestników w postaci poradnictwa prawnego.

5. Transport uczestnika z miejsca zamieszkania do DDP, a po zajęciach do miejsca zamieszkania. Środek transportu jest dostosowany do przewozu osób na wózkach inwalidzkich.

 

Cena za miesięczny pobyt obejmująca wsparcie podstawowe wynosi 3 500,00 zł brutto.

W ofercie znajduje się również wsparcie dodatkowe, które będzie wyceniane indywidualnie w zależności od formy i ilości udzielanego wsparcia:

1. Wsparcie ekspertów dodatkowych: m.in. trener interpersonalny, logopeda, animator, arteterapueta.

2. Zajęcia animacyjne i wycieczki.

3.  Warsztaty z systemów wsparcia dla osób zainteresowanych, obejmujące zajęcia z tematyki systemów wsparcia, które może wykorzystać osoba niesamodzielna i niepełnosprawna, takie jak m.in. instytucje pomocy społecznej w Polsce, świadczenia materialne i prawne, bezpieczeństwo socjalne

 

W przypadku zainteresowania przedmiotową ofertą prosimy o kontakt:
Marta Czerwińska; tel. 781 170 134; email: ddpsirmed@gmail.com

 Screen Shot 2018-10-01 at 18.10.40

JESTEŚMY DO PAŃSTWA DYSPOZYCJI

Kontakt

CENTRUM MEDYCZNE SIR MED Sp. z o.o.

Inowrocław 88-101, ul. Staropoznańska 131-133
  • +48 603 882 808
  • 52 / 355 79 00
  • 52 / 355 79 16
  • rejestracja@sirmed.pl
  • przychodnia@sirmed.pl
Kontakt szczegółowy