Aktualności

27 marzec
2020
Telekonsultacje lekarskie

Zachęcamy do skorzystania z telefonicznych porad lekarskich. Dzięki nim w bezpieczny sposób skontaktujesz się z lekarzem bez wychodzenia z domu.

Lekarze, którzy udzielają telekonsultacji:
dr Marek Szczepaniec - Poradnia Ortopedyczna
mgr Anna Bejta Poradnia - Psychologiczna
dr Bartosz Jakub Myśliwiec - Poradnia Internistyczna

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny: 523557900 lub 603882808

15 marzec
2020
Informacja w związku z koronawirusem

Szanowni Państwo,

W związku z wprowadzeniem stanu zagrożenia epidemicznego w kraju, w dniach 16 – 22 marca 2020 r. (z możliwością przedłużenia) Centrum Medyczne SIR MED, czyli wszystkie poradnie specjalistyczne oraz Centrum Rehabilitacji Leczniczej będą nieczynne.

W trosce o naszych pacjentów wstrzymujemy również do odwołania odwiedziny na oddziale Centrum Opiekuńczo-Leczniczego.

Robimy to z dużym bólem serca, gdyż od samego początku naszej działalności, drzwi naszej placówki były dla Państwa otwarte.

Prosimy o przestrzeganie podstawowych zasad związanych z zapobieganiem zakażeniu.

Wszelkie zapytania prosimy kierować za pośrednictwem numerów telefonów i poczty elektronicznej dostępnych na stronie www.sirmed.pl

Z poważaniem,
Małgorzata Sirko
Prezes CM SIR MED

05 kwiecień
2019
„Przyjazne miejsce w społeczności lokalnej – II edycja” Rusza nabór uczestników projektu!

Rusza nabór uczestników projektu pn.: „Przyjazne miejsce w społeczności lokalnej – II edycja” Program przeznaczony jest dla osób zamieszkujących powiat inowrocławski i mogileński.

29 lipiec
2018
Zapraszamy do składania ofert na dostawę materiałów zużywalnych do prowadzenia terapii zajęciowej dla uczestników Dziennego Domu Pobytu

W związku z realizacją projektu pn. „Przyjazne miejsce w społeczności
lokalnej – II edycja” Centrum Medyczne SIR MED zaprasza do składania ofert na dostawę materiałów zużywalnych do prowadzenia terapii zajęciowej dla uczestników Dziennego Domu Pobytu mieszczącego się przy ul. Staropoznańskiej 131-133 w Inowrocławiu.

06 lipiec
2018
Rusza nabór uczestników do II tury projektu pn.: „Przyjazne miejsce w społeczności lokalnej – II edycja” Program przeznaczony jest dla osób zamieszkujących powiat inowrocławski i mogileński

Celem projektu jest rozwój usług zdrowotnych i społecznych na terenie powiatu inowrocławskiego i mogileńskiego poprzez wsparcie 30 osób niesamodzielnych w tym osób starszych i z niepełnosprawnościami poprzez aktywizację i opiekę w domu dziennego pobytu oraz aktywizację społeczną i zawodową 18 opiekunów faktycznych. W ramach projektu przewidziano kompleksowe działania aktywnej integracji obejmujące instrumenty aktywizacji społecznej, zdrowotnej, edukacyjnej i zawodowej, w tym:

01 lipiec
2018
Dzienny Dom Pobytu w Inowrocławiu działający przy Centrum Medycznym SIR MED sp. zo. o. oferuje 10 miejsc pobytu dla osób niesamodzielnych i niepełnosprawnych.

Jest to placówka, która podopiecznym oferuje pokój dzienny do zajęć wyposażony w: gazety codzienne, prenumeraty, sprzęt audiowizualny, audiobooki, płyty CD z muzyką i filmami oraz sprzęt i wyposażenie potrzebne do prowadzenia terapii zajęciowej, salę wyposażoną w sprzęt rehabilitacyjny, 2 pokoje do odpoczynku z dwoma łóżkami rehabilitacyjnymi, sanitariat, aneks kuchenny.

28 czerwiec
2018
Dzienny Dom Pobytu (DDP) w Inowrocławiu działający przy Centrum Medycznym SIR MED sp. zo. o. oferuje 10 miejsc pobytu dla osób niesamodzielnych i niepełnosprawnych.

DDP to placówka, która podopiecznym zapewnia pokój dzienny do zajęć wyposażony w: niezbędny sprzęt relaksacyjny oraz do prowadzenia zajęć specjalistycznych, a także w prasę, książki i audiotekę, salę wyposażoną w sprzęt rehabilitacyjny, 2 pokoje do odpoczynku z łóżkami rehabilitacyjnymi, sanitariat dostosowane do osób niepełnosprawych, aneks kuchenny. Budynek, w którym mieści się DDP jest dostępny dla osób niepełnosprawnych i mających trudności w poruszaniu się.

04 czerwiec
2018
Rusza ostatni nabór do projektu „ Przyjazne miejsce w społeczności lokalnej- Dzienny Dom Pobytu dla osób niesamodzielnych z powiatu inowrocławskiego i mogileńskiego”.

Zainteresowanych pobytem w Dziennym Domu Pobytu zapraszamy w dniach 01.02.2018 – 15.02.2018 do składania formularzy rekrutacyjnych dostępnych do pobrania na stronie sirmed.pl lub pte.bydgoszcz.pl w zakładce projekty.

04 czerwiec
2018
Ogłoszenie wyników wyboru wykonawcy usług w ramach projektu pt. : „Przyjazne miejsce w społeczności lokalnej – II edycja” w Dziennym Domu Pobytu w Inowrocławiu.

W odpowiedzi na zapytanie ofertowe dotyczące wyboru wykonawcy usług w zakresie : Trener interpersonalny, Logopeda, Arteterapeuta, Animator, Artysta, Dietetyk lub…

JESTEŚMY DO PAŃSTWA DYSPOZYCJI

Kontakt

CENTRUM MEDYCZNE SIR MED Sp. z o.o.

Inowrocław 88-101, ul. Staropoznańska 131-133
  • +48 603 882 808
  • 52 / 355 79 00
  • 52 / 355 79 16

Jeżeli masz jakieś pytania związane z COL, prosimy o kontakt pod numerem +48 607 133 800, od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00-15:00. 

Kontakt z Kierownik COL lub upoważnionym zastępcą jest możliwy pod numerem +48 609 105 610, codziennie w godzinach od 8.00 do 16.00.

  • rejestracja@sirmed.pl
  • przychodnia@sirmed.pl
Kontakt szczegółowy